Seznam škol

Podobné kategorie

přihláška, školy
Škola ZŠ Nepomucká
Termín úterý 15:15 – 16:15h
Místo Praha 5
Registrace žáka


Škola ZŠ Ohradní
Termín úterý 13:30 – 14:30h
Místo Praha 4
Registrace žáka


Škola ZŠ Pod Marjánkou
Termín úterý 14:00 – 15:00h
Místo Praha 6
Registrace žáka


Škola ZŠ Mládí
Termín středa 13:00-14:00h a 14:00-15:00h
Místo Praha 13
Registrace žáka


Škola ZŠ Marjánka, Bělohorská ul.
Termín čtvrtek 13:45 – 14:45h
Místo Praha 6
Registrace žáka


Škola ZŠ Kořenského
Termín úterý 15:30 – 16:30h
Místo Praha 5
Registrace žáka


Škola ZŠ Libčická
Termín úterý 14:00 – 15:00
Místo Praha 8
Registrace žáka


Škola ZŠ Podbělohorská
Termín pondělí 14:15 – 15:15h nebo pátek 14:15 – 15:15h
Místo Praha 5
Registrace žáka


Škola ZŠ prof. Otokara Chlupa
Termín čtvrtek 13:30 – 14:30h, 14:30 – 15:30h
Místo Praha 13
Registrace žáka


Škola ZŠ Tyršova
Termín čtvrtek 14:30 – 15:30
Místo Praha 5
Registrace žáka


Škola ZŠ Weberova
Termín středa 15:00 – 16:00h
Místo Praha 5
Registrace žáka


Škola ZŠ Trávníčkova
Termín út. 14:00 – 15:00h
Místo Praha 13
Registrace žáka


Škola ZŠ Strossmayerovo náměstí,
Termín čtvrtek 15:30-16:30h
Místo Praha 7
Registrace žáka


Škola ZŠ Radlická
Termín Úterý 14:00 – 15:00h
Místo Praha 5
Registrace žáka


Škola ZŠ Slivenec
Termín pondělí 14:00-15:00h nebo 15:00-16:00h
Registrace žáka


Škola ZŠ Klausova
Termín čtvrtek 14:00-15:00h a 15:00-16:00h
Místo Praha 13
Registrace žáka


Škola ŽŠ Jižní
Termín středa 14:00 – 15:00h
Místo Praha 4
Registrace žáka


Škola ZŠ Bronzová 2027
Termín úterý 14:00 – 15:00h
Místo Praha 13
Registrace žáka


Škola ZŠ Černošice – Komenda
Termín čtvrtek 14:00 -15:00h
Registrace žáka


Škola ZŠ Černošice, Mokropsy
Termín pondělí nebo pátek 14:00 – 15:00h
Registrace žáka


Škola ZŠ Brána jazyků, Vojtěšská
Termín středa 14:00-15:00h
Místo Praha 1
Registrace žáka


Škola ZŠ Brána jazyků, Uhelný trh
Termín středa 15:30-16:30h
Místo Praha 1
Registrace žáka




Škola ZŠ Antonína Čermáka
Termín středa 15:15 – 16.15h
Místo Praha 6
Registrace žáka


Škola ZŠ Drtinova
Termín pondělí a čtvrtek 14:00-15:00h
Místo Praha 5
Registrace žáka


Škola ZŠ Františka Peřiny – Laudova
Termín středa 14:00-15:00h
Místo Praha 6
Registrace žáka


Škola ZŠ J.A. Komenského
Termín Středa 13:45 -14:45h
Místo Praha 6
Registrace žáka


Škola ZŠ Janského
Termín středa 13:45 – 14:45h
Místo Praha 13
Registrace žáka


Škola ZŠ Hovorčovická
Termín pondělí 14:00 – 15:00h
Registrace žáka




Škola ZŠ Františka Peřiny – Socháňova
Termín pondělí 14:00-15:00 a 15:00-16:00h
Místo Praha 6
Registrace žáka


Škola ZŠ Hanspaulka
Termín středa 13:30 – 14:30h
Místo Praha 6
Registrace žáka


Škola FZŠ Brdičkova
Termín úterý 15:30-16:30h
Místo Praha 13
Registrace žáka



Facebook Kutil Junior