Kutil junior zve na letní příměstský tábor!!

  • 0
příměstský tábor 2017

Kutil junior zve na letní příměstský tábor!!

Category : Novinky

Příměstský tábor Kutil Junior se bude konat od 8. do 12.8.2016 v ZŠ Podbělohorská na Hřebenkách, ve škole, situované v krásném prostředí mezi zahradami a parkem. K dispozici máme pavilon – 2 třídy se zázemím a celou velkou zahradu. Budeme co nejvíce venku. Děti budou nejen vyrábět, ale i soutěžit, hrát celotáborovou hru, sportovat, závodit, půjdou na výlet a mnoho dalšího. Výrobky budou přizpůsobeny klukům i holčičkám (kluky hodně zajímá luk a šípy, holky zase šperky). Dále budeme odlévat misky z betonu a vyrobíme i další zajímavé výrobky.

Obědy jsou zajištěny v zahradní restauraci Klamovka, jen kousek přes park. V případě hezkého počasí budeme obědvat venku na zahrádce, v případě špatného v odděleném nekuřáckém salonku.

Děti budou přicházet mezi 8.00-8:30, končit budeme mezi 17:00-17:30. Kdykoliv je možno se dohodnout na pozdějším vyzvednutí.

Tábor je určen pro děti od 6 do 13 let. Mladší či starší děti se po dohodě též mohou zúčastnit.

Přihláška ZDE

Počet míst je omezen přihlášeno dětí 23 z 25!!! Poslední 4 místa!!!

Cena tábora:

  • včetně materiálu a nářadí, odměn, obědů a pitného režimu je 1990,- Kč
  • pro účastníky kroužku Kutil Junior je cena 1790,-

příměstský letní tábor kutil juniorWarning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/93160/virtual/www/domains/kutiljunior.cz/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Galerie projektů

Krmítko pro ptáčky

Facebook Kutil Junior

Error occured while retrieving the facebook feed
Facebook Kutil Junior